Lista kandydatów do rady miasta Giżycko – 2014.

 

Komitet Wyborczy Wyborców Giżyckie Porozumienie Obywatelskie

 

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
1 BOJARSKI Adam 57
2 IWASZKIEWICZ Wojciech Karol 41
3 SURAWSKI Mirosław 49
4 POPIELUCH Maria 68
5 WOŁOWICZ Elwira Adelajda 27
6 SROKA Marzenna 37
7 ŁOŻYŃSKI Jan 75
8 MISTERA Jadwiga Małgorzata 50
9 GRZESZCZAK Paweł 29
11 BŁOSZKO Ryszard 66
12 GAWARECKI Jerzy 49
13 JELEC Andrzej 59
14 BORKOWSKA Maria Klara 64
15 JURGIELEWICZ Magdalena. Giżycko 34
16 ZAWADZKI Bogusław 41
17 SEKTA Jan 50
18 KEMPA Robert Waldemar 47
19 BEDNARCZYK Jerzy 68
20 KICZYŃSKI Jerzy Bohdan 54
21 PIÓRKOWSKI Cezary 47

 

Komitet Wyborczy Wyborców Aktywne Giżycko Lubię To

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
1 OPAR Tomasz 21
2 GUDEL Damian 28
3 WOŁCZEK Jakub 22
4 SIELICKI Piotr 20
6 LEDZIŃSKI Jerzy 29
7 BOSZMAN Krzysztof Kamil 23
9 WITEK Robert Tomasz 48
10 MICHALEWICZ Joanna 24
11 NOCNY Piotr Benedykt 42
12 GODZ Justyna 22
13 BUDZIŃSKI Łukasz Konrad 28
14 PUŁA Łukasz Patryk 22
16 GNIEWKOWSKA Angelika 36
17 NOCNA Agnieszka 39
18 CIEŚLIK Mariusz Tomasz 40
20 BIWEJNIS Bartłomiej 42
21 ANDRUSZKIEWICZ Piotr Marek 27

 

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Giżycko

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
1 BOĆ Mirosław 50
2 ŁOBODZIŃSKI Marcin 32
3 GOSTOMSKI Mirosław 58
4 URBANIAK Andrzej 66
5 BOGDATOWICZ Ludwik 63
6 LESZEK Dorota 48
7 GÓRSKI Bogdan 58
8 OPĘCHOWSKI Jerzy 62
9 CABAN Wojciech Krzysztof 53
10 TREJNIS Piotr Jerzy 33
11 SZOCIK Andrzej 66
12 ŁUKASZEWICZ Beata Jadwiga 44
13 RATKIEWICZ Wojciech 37
14 DARSKA Grażyna 45
15 RZESZOWSKA Zofia 61
16 KALINOWSKA Elżbieta 54
17 ŻARNOCH-WASILEWSKA Sylwia Maria 32
18 KIEZIK Genowefa 69
19 ZAKRZEWSKI Łukasz 29
20 GASIUL Andrzej 49
21 DĄBROWSKA Marta 30

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
5 SZAŁKOWSKA Ewa 55
7 SOKOŁOWSKI Antoni Tadeusz 72
8 KRALKOWSKI Andrzej 68
9 KOPROWSKA Bożena 51
10 KULHAWIK Jarosław 52
11 HUTA-HOŁDOWSKA Barbara 59
12 KOZŁOWSKA Anna 36
13 KAŁAMARZ Ryszard Rafał 40
17 ZAWADKA Małgorzata Jolanta 38
19 SAŃCZUK Lech Henryk 66

 

Komitet Wyborczy Wyborców Marian Lemecha

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
10 LEMECHA Marian Mirosław 69
18 FARBOTKO Cezar Bronisław 76

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr okręgu Nazwisko Kandydata Wiek kandydata
1 ĆWIKOWSKA Anna 34
4 PAWLICKI Janusz 59
5 LISOWSKI Karol Maciej 24
6 GAJEWSKA Danuta 34
8 ŚWIĘS Stefan 71
9 SZOSTKOWSKI Tomasz 46
10 WŁODKOWSKI Antoni 58
12 SIDORSKA Genowefa Czesława 54
14 SOKOŁOWSKI Marek 58
15 POPCZYŃSKA Lidia Mariola 50
16 WÓJTOWICZ Krzysztof 48
18 BAŁA Ryszard 62
19 MAKOWSKA Urszula 41
20 KUNDA Jerzy 55
21 KUNDA Jan 64

 

Podział na okręgi wyborcze Giżycko
2017-06-04T10:18:51+00:00

Facebook

UKI Joanna Sławińska .
Szybki kontakt!
+
Wyślij!